Kilka sposobów na tanie kino w Krakowie

Kino Pod Baranami
Poniedziałek to czas, kiedy kina oferują nam tańsze niż zwykle bilety. Zdarza się jednak, że znienawidzony początek tygodnia, nie pozostawia nam wolnego czasu na odprężające chwile w kinie. Co zrobić, aby w pozostałe dni nie stracić możliwości oglądania filmów na dużym ekranie, a przy tym zaoszczędzić parę złotych? Oto kilka możliwości prosto z krakowskich kin studyjnych!

KINO AGRAFKA

Najprostszy sposób to po prostu agrafka! Każda para (niekoniecznie życiowa), która przyjdzie do kina spięta agrafką, ma możliwość kupna sparowanych biletów za 20 złotych (normalne – 28 złotych). Istnieje również cykl „Dziesięć po dziesiątej”, który gwarantuje, że każdy bilet na seans o tej godzinie kosztuje 10 złotych. Dla prawdziwych kinomanów dobrą metodą jest również wyrobienie Karty Amatora Filmów Kina Agrafka. Koszt karty to tylko 20 złotych dla studentów (w przypadku pozostałych – 40 złotych), ale dzięki niej jej nabywca może kupować bilety za 10 złotych przez cały rok i to bez względu na porę i dzień tygodnia!

KINO KIKA

Kino Kika jest inne i za to je lubimy! Tutaj wtorek jest „świętem dobrego kina” i wszystkie bilety kosztują 10 złotych. Oprócz tego, karta KAFKA obowiązuje nie tylko w Agrafce, ale możemy ją wykorzystać również odwiedzając Kikę.

 KINO POD BARANAMI

O Studenckim Nocnym Klubie Filmowym pisaliśmy już nie raz, ale przypomnijmy. W czwartki o 23:15 w Kinie pod Baranami seans kosztuje tylko 10 złotych. Oprócz filmowych wrażeń w cenie również: prelekcja, dyskusja po filmie, kanapki, kawa lub herbata.

KINO ARS

Ars właśnie wprowadza weekendową promocję na nocne seanse. Od tej pory bilety na filmy wyświetlane po godzinie 23 kosztują 12 złotych. Również łasuchy w czwartki mogą liczyć na specjalne względy. W kasie biletowej możemy wymienić trzy opakowania po Kinder Bueno na bilet za 10 złotych.

KINO MIKRO

I tutaj również jest sposób! Możemy wybrać się do kina Mikro w galerii Bronowice, gdzie bilety na wszystkie seanse kosztują 10 złotych. Następnie z biletem z Bronowic przychodzimy do Mikro na Lea, a po okazaniu go w kasie, także dostaniemy bilet w promocyjnej cenie za dyszkę.  Istnieje jeszcze szansa dla tych, którzy mają po prostu szczęście. Ostatnio bardzo często na facebookowej stronie kina pojawiają się konkursy, gdzie nagrodą są wejściówki na wybrane seanse. Wystarczy spróbować, a może się uda!

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Kilka sposobów na tanie kino w Krakowie

  1. Przez chwilę bałem się, że napiszecie o „środach z o…peratorem komórkowym” ale szczęśliwie zawiodłem się 😉 Świetny wybór krakowskich kin!

  2. A gdzie tanie bilety w poniedziałki w Agrafce, Kinie po Baranami i ARSie? O nich też warto wspomnieć 🙂

    1. Wiemy o tanich poniedziałkach i bardzo je doceniamy. We wstępie zresztą o nich wspomniałam, ale założeniem tego tekstu było znalezienie tanich sposobów na kino w pozostałe dni tygodnia :D. O zniżkach w poniedziałki często informujemy na naszym facebooku, proponując konkretne filmy ;).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s