Żelazny tron na Off Plus Camera

wallpaper-iron-throne-1600Zasiąść na wielkim żelaznym tronie i poczuć się, jak bohaterowie serialu „Gra o tron” będzie można w Krakowie. Festiwal Off Plus Camera przygotował niespodziankę dla fanów „Gry o Tron” – ma ponad 2 metry wysokości i waży ponad 100 kg.

Żelazny Tron – wykuty z tysiąca mieczy jest jednym z symboli kultowego już serialu HBO przyjeżdża do Krakowa. Zasiadają na nim władcy rządzący krainą Westeros składającą się z siedmiu królestw. W walce o władzę rywalizujące ze sobą rody toczą bezpardonową walkę, snując intrygi i nie szczędząc ofiar. Nikt, kto zasiada na tronie, nie może być pewny jutra. Zrealizowana z rozmachem produkcja powstała na bazie bestsellerowej sagi fantasy pt. „Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa George’a R.R. Martina.

„Grę o tron” podczas 7. Edycji Festiwalu Off Plus Camera można oglądać w ramach sekcji „HBO: Mały wielki ekran”. Widzów czeka prawie 50 godzin z klasyką gatunku, wyprodukowaną przez stację HBO, ale też z nowościami na polskim rynku, m.in. z irlandzkim Love/Hate. Wszystkie pokazy są darmowe.

Replika tronu powstała w pracowni w Stanach Zjednoczonych specjalnie na zamówienie polskiego HBO w związku z promocją czwartego sezonu „Gry o tron”. Proces konstrukcji trwał prawie 2 miesiące.


 

„Gra o tron”, Kijów. Centrum

05.05, godz. 15:00, 17:00

06.05, godz. 15:15, 17:15, 19:30, 22:00

08.05, godz. 12:00, 14:00

11.05, godz. 18:00, 20:00

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s