11. Wakacyjne Podróże Filmowe – Europejskie Wakacje

Allan Karlsson - stulatek, który wyskoczył przez okno i grillował. Pomiędzy jednym melanżem, a drugim warto skoczyć do kina.
Allan Karlsson – stulatek, który wyskoczył przez okno i grillował. Pomiędzy jednym melanżem, a drugim warto skoczyć do kina.

Ponad 100 filmów podczas 600 seansów w ciągu dwóch miesięcy – startują Wakacyjne Podróże Filmowe.

Przez kolejne tygodnie w Agrafce, kinokawiarni Kika oraz w Kinie na Tarasie będziemy mogli oglądać filmy w kilkunastu blokach tematycznych. Na początek wybierzemy się na Europejskie Wakacje, gdzie bohaterowie przemówią do nas w zagranicznych językach. Później czas na Muzyczne Podróże Filmowe i śpiewanie na ekranie. Wyruszmy też w nieznane, ale tylko z najlepszymi. Szykuje się mnóstwo okazji by nadrobić filmowe zaległości.

PIerwszy tydzień, od 4 do 10 lipca to Europejskie Wakacje. Na ekranie włoski „Czerwony i niebieski”, niemiecki „Oh, Boy!”, „Powiem ci wszystko” rodem z Finlandii czy norweski „Obywatel roku”.

Bilety na seanse według kinowych cenników, obowiązują wszystkie zniżki. W sprzedaży będzie również karnet – za 50zł dostajemy wejściówkę na 10 seansów do dowolnych kin Podróży Filmowych, a więc mamy seans za 5zł! Karnet ważny będzie przez całe wakacje.

Jako Kraków movie objęliśmy WPF swoim patronatem – sprawdzajcie nasz profil na facebooku, będzie sporo wejściówek do rozdania!

Poniżej – do ogarnięcia – rozkład jazdy na pierwszy tydzień Podróży filmowych (powiększ sobie klikiem).

Czerwony i niebieski w piątek, 4 lipca w Kinie na Tarasie
Czerwony i niebieski w piątek, 4 lipca w Kinie na Tarasie
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s