Śniadanie w kinie

sniadanie w kinie_kika
Jedzenie i kino – para idealna.
Nie namawiamy jednak do obżerania się popcornem czy czipsami przed srebrnym ekranem. Szelest opakowań i wkurzenie współwidzów gwarantowane. 

Kinokawiarnia Kika wychodzi na przeciw głodnym kinomanom w pięknym stylu. 29 sierpnia w Kice będzie można zjeść pierwsze Śniadanie w kinie.
O co chodzi? Spotykamy się w kinie w piątki o 10:00, cieszymy się wspólnym śniadaniem, a potem oglądamy filmową premierę. Brzmi pysznie. Reżyserami pierwszego śniadania będą Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz, twórcy bloga Gotowanie z Pasją. W roli główej: tosty. Ale nie nastawiajcie się na zestaw ser + szynka. Chodzą słuchy o łososiu z borówkami, będzie na bogato.
hoje_eu_quero_voltar_sozinho14
Na deser film – „W jego oczach” Daniela Ribeiro. Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

To będzie piękna uczta.

Bilety: 20 zł, konieczna rezerwacja
e-mail: kasa@kinokika.pl lub tel: 12/296 41 52.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s