Pajacyk na Śniadaniu w Kinie

Solidare MolenboschtstraatPolska Akcja Humanitarna, która od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce, poszerza obszar swoich działań, by również nieść pomoc głodnym dzieciom w najuboższych regionach świata. Drewniana kukiełka Pajacyka jest symbolem bezinteresownego działania na rzecz najbardziej bezbronnych – działania bardzo efektywnego, bo najedzone dziecko ma siły i chęć, by się uczyć, bawić i rozwijać.

O tym, jak PAH pomaga w Polsce i na świecie w ramach programu Pajacyk, porozmawiamy w kinokawiarni Kika podczas Śniadania w Kinie w piątek 17 października o 10 rano, dzień po obchodach Światowego Dnia Żywności (17 października to też Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem).

Gościem specjalnym śniadania będzie Janina Ochojska, prezes Fundacji Polska Akcja Humanitarna. A o rozkosz dla podniebienia zadbają blogerki kulinarne: Katarzyna Kusior oraz Angelika Knop.
Panie zaserwują kanapki z Pajacykiem, słodkie i wytrawne muffiny, a także ciasteczka owsiane.

Na deser film, który motywuje do myślenia, skąd się bierze to, co jemy i jak ważna jest świadoma konsumpcja – „Życzymy państwu smacznego” w reżyserii Walthera Grotenhuisa.

Wstęp wolny!
Konieczna rezerwacja: e-mail: kasa@kinokika.pl lub tel: 12/296 41 52

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s