Body/Ciało przedpremierowo Pod Baranami!

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-02-21 140426.bmpTych, którzy wszystko muszą wiedzieć i widzieć pierwsi, nie mogą się doczekać, dla których im szybciej, tym lepiej, Kino Pod Baranami zaprasza na przedpremierowy seans najnowszego filmu Małgośki Szumowskiej. 

„Body/Ciało” uhonorowane na Berlinale Srebrnym Niedźwiedziem za najlepszą reżyserię (a także z nominacją do Niedźwiedzia Złotego, w konkursie głównym) będzie można przedpremierowo zobaczyć w Kinie Pod Baranami w środę, 4 marca o 19:30. 

O filmie Szumowskiej piszą tak:body
„Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.”

Brzmi dobrze, wygląda dobrze, trzeba zobaczyć. Zwłaszcza, że otrzymany Niedźwiedź wtrącił panią Małgorzatę do wąskiego grona polskich reżyserów, którzy taką nagrodę otrzymali. Razem z Romanem Polańskim i Krzysztofem Kieślowskim tworzą szacowną reżyserską trójcę.

Polska premiera „Body/Ciało” – 6 marca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s