3. tydzień taniego kina @ARS

Mapy gwiazd, reż. David Cronenberg
Mapy gwiazd, reż. David Cronenberg

Mapy gwiazd, Incepcja, Gran Torino, Wielkie Piękno, Samotny mężczyzna. Każdy z tych filmów za 6 zł. W Arsie rozpoczął się kolejny tydzień z biletami za szóstkę.

Havana Segrand jest zmanierowaną intrygantką. Do tego nie może poradzić sobie z brzemieniem swojej matki, sławnej matki. Łyka tabletki w zbyt dużych porcjach. Havana Segrand jest gwiazdą Hollywood.

Dom Cobb jest złodziejem. Nie kradnie jednak pospolicie, materialnie. Kradnie sekrety, tajemnice ukryte w uśpionej podświadomości. Życie złodzieja nie jest łatwe, Dom Cobb stracił niemal wszystko. Szansą na powrót o dawnego życia jest ponowne wniknięcie do czyjegoś umysłu. Ale tym razem nie po to, by kraść, a by coś pozostawić.

Jep Gambardella jest dziennikarzem. 65 urodziny podsunęły mu kolejną okazję do rachunku sumienia. Jep Gambardella bywa, pokazuje się, odpoczywa, imprezuje. I poszukuje. Zdaje się, że czegoś wielkiego i pięknego.

George Falconer jest profesorem. Mówi, że od jakiegoś czasu przebudzenie boli. Stracił swoją wielką miłość. Jednak czas spędzony z dawną ukochaną daje szansę na koniec epoki samotnego mężczyzny.

Walt Kowalski jest emerytowanym weteranem. Aspołecznym i do tego rasistą. A jego nowymi sąsiadami zostaje wietnamska rodzina. Początki sąsiedzkich relacji nie zapowiadają się kolorowo, zwłaszcza, jeśli mowa o samochodzie Walta Kowalskiego.

Wszystkich tych bohaterów poznacie w Krakowskim Centrum Kinowym Ars, gdzie trwa akcja „Sztuka za 6-tkę”. 5 filmów, bilet na każdy za 6zł, rezerwować można na portalu dokina.pl
11161346_10152780670881724_1805107915093856034_n

Do zobaczenia w kinie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s