Bilety na 55. Krakowski Festiwal Filmowy

55_KFF_DRUK CMYK  promoDzisiaj ruszyła rezerwacja karnetów, biletów i akredytacji na 55. FB RGB_KFF_Napisy2edycję KFF. Warto zdecydować się na zabukowanie karnetów już teraz – cena w pierwszej puli jest śmiesznie niska.

Do 8 maja obowiązują ceny promocyjne – karnet normalny kupicie w cenie 100 zł, karnet ulgowy to koszt 50 zł. Śmiesznie mało jak za tydzień oglądania filmów bez limitu. Po ósmym ceny wzrosną do 160 zł i 80 zł. Poza karnetami obowiązującymi na cały festiwal, możecie kupić też karnety dzienne i 3-dniowe, na wybrane trzy kolejne dni festiwalu.

Odbiór karnetów zarezerwowanych przez stronę będzie możliwy od 18 maja w kinie Kijów.Centrum, kinie Mikro, Kinie Pod Baranami i kinie Agrafka. Bilety na seanse w Małopolskim Ogrodzie Sztuki będą do nabycia od 18 maja w Kinie pod Baranami.
Bilety na wszystkie pokazy festiwalowe przed godziną 17:00 kosztują 8 zł, a po 17:00 – 16 zł. Na ceremonię otwarcia i zamknięcia festiwalu obowiązują osobne bilety, odpowiednio w cenie 20 i 25 zł. 7 czerwca odbędą się także pokazy filmów nagrodzonych podczas tegorocznej edycji.
Wszystkie informacje o karnetach i biletach TUTAJ.
P.S. A już wkrótce będziecie mogli u nas przeczytać recenzje filmów 55. edycji KFF! Zabieramy się za wybieranie i oglądanie konkursowych tytułów, by trochę pomóc Was w wyborze seansów podczas festiwalu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s