Laureaci KFF do obejrzenia w sieci #BEFORE KFF

Krakowski Festiwal Filmowy startuje 31 maja, a już teraz, w ramach oczekiwania, możecie zapoznać się z wybranymi produkcjami nagrodzonymi podczas poprzednich edycji festiwalu. 

KFF udostępnił na vod Onetu kilkanaście produkcji, które można było oglądać na dużym ekranie w poprzednich latach. Dostęp do niektórych z nich jest niestety płatny, ale reszta czeka na obejrzenie za darmo i w dobrej jakości. Świetna okazja do nadrobienia dokumentów, których nie sposób już obejrzeć w szerszej dystrybucji. 55_KFF_logo tylko na biale tlo

Za free obejrzycie krótkometrażowy dokument Paparazzi, który daje okazję do przeżycia najistotniejszych wydarzeń medialnych 2010 roku z perspektywy obiektywu Przemysława Stoppy. Do nadrobienia również górski film o Krakusie – Piotrze Korczaku, kultowej postaci środowiska wspinaczkowego: Deklaracja nieśmiertelności.

Wszystkie filmy do sprawdzenia TUTAJ. Będą dostępne do 7 czerwca.

W ramach naszej współpracy z Krakowskim Festiwalem Filmowym już niedługo możecie spodziewać się recenzji filmów, które od 31 maja będzie można oglądać podczas 55. edycji! Sprawdzimy, co warto obejrzeć, a co lepiej pominąć w trakcie układania swojej festiwalowej listy must see. Wpadajcie na bloga!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s