Kung Fury w Arsie! + KONKURS

Absolutny sztos ostatnich miesięcy – David Hasselhoff w kurtce z kobrą tłuczący zbirów w retro stylówie. Mowa o True Survivor, utworze promującym sensację Kickstartera – krótkometrażowy film Kung Fury, który premierę będzie miał w najbliższy piątek. I teraz najlepsze – będzie go można zobaczyć na dużym ekranie!

Reżyser filmu, David Sandberg, gra także w Kung Fury główną rolę. Na swój film zbierał pieniądze na Kickstarterze - jego celem było 200 tysięcy dolarów, zebrał ponad 600.
Reżyser filmu, David Sandberg, gra także w Kung Fury główną rolę. Na swój film zbierał pieniądze na Kickstarterze – jego celem było 200 tysięcy dolarów, zebrał ponad 600.

W ramach piątkowego Tajemniczego Pokazu Specjalnego w Arsie dodatkowo zobaczycie film, na który internet czeka od grudnia. Film Davida Sandberga to historia detektywa z Miami, który przenosi się w czasie, by skopać tyłki wszystkim zbirom w historii. Przy okazji łączy wszystkie elementy klasyków kina akcji, za które można go z miejsca pokochać.

Oprócz Kung Fury zobaczycie także film niespodziankę! Początek o 23:00, bilety – 12zł. Gratis kawa. 

A jeśli chcecie zgarnąć wejściówkę na piątkowy wieczór z retro-rozwałką, to sprawdzajcie w czwartek profil Kraków movie na facebooku – będzie konkurs!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s