Skandynawskie Kino Letnie w Fabryce

Mimo że Kraków poci się obficie podgrzewany codziennymi upałami, to lada chwila będzie można ochłodzić się przed ekranem plenerowego kina Fabryki. Tym razem zapraszam na Skandynawskie Kino Letnie. Ciepłych historyjek nie uświadczycie.Polowanie 1

Skandynawskie spotkania będą odbywać się co piątek począwszy od 7 sierpnia. Seanse rozpoczynać się będą o 21:00 lub chwilę po zachodzie. Miejsca zajmować możecie już od 18:00. Wszystkie seanse są darmowe!

Na początek – znakomite „Polowanie” z Madsem Mikkelsenem. Studium zła i zaszczucia, a wszystko to w dusznej scenerii i przy masie nerwów. Ten film angażuje i wyciera o widza buciory. Po seansie będziecie dyskutować przez długie godziny.

W kolejnych tygodniach zobaczymy „Pozwól mi wejść” (14.08) i „Scenę zbrodni” (21.08). Kolejne tytuły poznamy wkrótce. A oprócz filmów organizatorzy obiecują także spotkania ze Skandynawami, konkursy, lekcję języka, a także grę miejską. Ja też mogę obiecać konkurs – do rozdania będę miał świetne, obiecane torby! Sprawdzajcie profil KrakówMovie na facebooku.

Więcej informacji o Skandynawskim kinie w Fabryce na stronie wydarzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s