Przedpremiery „LOVE” – gdzie, jak, czy warto?

„Love” Gaspara Noe to jeden z tych filmów, który podczas Nowych Horyzontów zgromadził przed salą z numerkiem 1. tłum niby zdystansowany, niby grzecznie czekający na sygnał i otwarcie dwuskrzydłowych drzwi. Tłum, który szybko zaczął się niecierpliwić i przepychać, by zająć najlepsze miejsca, albo chociaż wejść po tych kilku cholernych schodach i widzieć ekran. „Wszyscy wejdą, naprawdę, spokojnie” – mruczał z minuty na minutę głośniej pan sprawdzający bilety. Tłum uspokoił się dopiero, gdy na ekranie pojawiła się informacja, by założyć okulary – Miłość w 3D zacznie się za moment. Okularów nie mieliśmy, ekipa Nowych Horyzontów miała za to problemy techniczne. Ale może to i dobrze?

ob_3f35e9_love-still-2

Okularnikom polecam wybranie się na seans w starym, dobrym 2D – „Love” to bowiem ponad dwugodzinne, piękne porno. Nie szukajcie połączenia między okularami i ekranowym seksem – po prostu od nadmiaru szkiełek zwyczajnie boli nos.

Nowym filmem Noe manifestuje swój zarzut do kina romantycznego – dlaczego tak rzadko trafiamy na filmową opowieść o rozbuchanej, młodzieńczej miłości, pełnej niepohamowanego seksu, prawdy i wzajemnej fascynacji? Przecież prawdziwe życie to krew, łzy i sperma.

W „Love” pełno więc scen (czasami naprawdę znakomitych!) nieudawanego seksu, pożądania, młodzieńczych eksperymentów i goryczy niewłaściwych decyzji. Historia jest prosta, ale chyba nikt, kto wybiera się na „Love” nie oczekuje więcej. To przede wszystkim teledyskowa, artystyczna orgia – piękna wizualnie, znakomicie dopełniona muzyką. Zbyt długa i chwilami nużąca swoją powtarzalnością, ale kto powiedział, że miłość nie potrafi zmęczyć? Zostawcie pruderię przed drzwiami kina i obejrzyjcie „Love” do końca. 

Film wchodzi do kin 28 sierpnia, ale już 27 będziecie mogli go obejrzeć w niektórych krakowskich kinach. Pokazy przedpremierowe w 2D przygotowało Krakowskie Centrum Kinowe Ars i Kino Agrafka.

  • Agrafka – czwartek, 27.08, 21:30 – bilety po 16 zł (wśród widzów rozlosowane zostaną upominki od Kinky winky)
  • Ars – czwartek, 27.08, 21:15 – bilety w cenach 18/14/12 zł (normalny/studencki/seniorski)

+18

ob_ceb56d_layout-2-15082-mozilla-firefox

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s