Stulatek w Fabryce

Początek października to dobry moment na zwieńczenie Skandynawskiego Kina Letniego – temperatury już jesienne, winter is coming: cykl nie mógł zakończyć się w lepszym momencie.
Podczas finałowego seansu w Fabryce będziemy mogli zobaczyć rozbrajającą komedię kryminalną „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”.

Organizatorzy i partnerzy obiecują niespodzianki i konkursy dla widzów, wiadomo też, że na każdego będzie czekał popcorn (jej!).
Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a miejsca można zajmować od 18:00.
Idźcie w piątek 2 października do Fabryki (Zabłocie 23), „Stulatek” jest przeuroczy.

7628732.3Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alberta Einsteina.

11828620_854998594590207_6126192551508532589_n

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s