„Slow West” przedpremierowo na Nocniku

Jeśli dzisiaj czwartek, to Pod Baranami studenci będą oglądać film i dyskutować do późna. Tym razem „Slow West” z Fassbenderem, do którego należy końcówka tego roku („Steve Jobs”, „Makbet”, „Slow West”, szaleństwo).

Nagrodzony na tegorocznym Sundance „Slow West” to połączenie westernu i thrillera. Wszelkie zapowiedzi opisują go jako „stylowy”, a trailer każe sądzić,  że będziemy mieć do czynienia z kinem kreślonym grubą, kolorową krechą. Za film odpowiada John Maclean, który z Fassbenderem pracował już przy okazji swoich dwóch poprzednich krótkich metraży. „Pitch Black Heist”, który trzy lata zdobył nagrodę BAFTA za najlepszy film krótkometrażowy, możecie zobaczyć poniżej w całości. Jest stylóweczka, jest też świetna scena włamania. W rolach głównych nasz wspomniany Michaś oraz Pan Liam Cunningham.

https://www.youtube.com/watch?v=xXyve6G2onw

„Slow West” to z kolei historia młodzieńca poszukującego zaginionej miłości swojego życia. W poszukiwaniu panienki imieniem Rose przemierza prerie Dzikiego Zachodu. Podobnie zresztą jak grupa łowców nagród, którzy chcą dopaść dziewczę jako pierwsi. WTEM, by pomóc zakochanemu chłopakowi, pojawia się tajemniczy, wyjęty spod prawa wędrowiec o twarzy Michaela Fassbendera.

3
Początek czwartkowego (19.11) Nocnikowego seansu o 22:30 w Kinie Pod Baranami.

Bilety po 10 zł.

Prelekcję przed seansem wygłosi Ada Kotowska.

Widzimy się!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s