#LOEV

W leniwy niedzielny wieczór zajrzyjcie do Centrum Kinowego Ars. Na ekranie – prosto z Berlinale – przedpremierowo „LOEV”, a po seansie spotkanie z reżyserem i dyskusja. Chodzą też ploty, że będzie wino.

Kontrowersyjny debiut hindusa Sudhanshu Saria opowiada o miłości zakazanej w Indiach. Nakręcony w tajemnicy, dobrze przyjęty na festiwalu w Berlinie, a teraz debiutujący w Krakowie.
Po seansie dyskusja z reżyserem, którą poprowadzi  dr Tatiana Szurlej, filmoznawczyni i indolog.

♥ niedziela 21.02
18:30, Ars.
Bilety: 12/14/20 zło

LOEV.JPGWeekendowy wypad dwójki przyjaciół przybiera niespodziewany obrót, dając bohaterom okazję do zastanowienia się, czym jest miłość i co dla nich tak naprawdę znaczy.

 Gdy Jai, odnoszący sukcesy broker z Wall Street, postanawia się trochę rozerwać w ramach dwudniowej delegacji do Mumbaju, jego przyjaciel Sahil, producent muzyczny, rzuca wszystko, w tym swego nieodpowiedzialnego chłopaka Alexa, by pomóc Jaiowi w zrealizowaniu planów.

 Przemierzając wzgórza i kaniony Maharasztry, pomiędzy niedokończonymi rozmowami i momentami nieznośnej ciszy, telefonami służbowymi i starymi dowcipami, przyjaciele odkrywają, że dzielą ich nie tylko strefy czasowe. Wszystko się zmienia, gdy Alex pojawia się z kimś nowym u swego boku, przypominając podczas spotkania o dawnych sporach i przywołując pytania pozostawione bez odpowiedzi.

 LOEV to film o wspólnym weekendzie dwóch przyjaciół pełnym utraconych szans i prawd, przed którymi woleliby uciec, w którym pomimo wszystkich przeszkód nieoczekiwanie zwycięża miłość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s